Prvomájový volejbalový turnaj ve Lhotě pod Libčany

Vážení sportovci, či vy, kdo nějaké sportovce znáte,

Rodinné a mateřské centrum ve spolupráci se sdružením přátel volejbalu a následného doplňování tekutin ze Lhoty pod Libčany pořádá dne 1.5. 2009 1. ročník tradičního prvomájového volejbalového turnaje. Turnaj se koná pod heslem „Kašlete dnes na průvody a hoďte se do pohody“.

Přihlášky do turnaje přijímá Jana Buzková na mailu j.buzkova@centrum.cz do dne 25.4.2009. K vidění budou jistě nevšední volejbalové výkony, protože podmínkou účasti je, že se ho nesmí zúčastnit žádný aktivní hráč jakékoli volejbalové ligy mladší 35 let. Tedy účastnit se mohou všichni hráči či hráčky ( kde si netroufáme to kontrolovat :-), starší 35 let a dále ti hráči mladší 35 let, kteří nehrají aktivně žádnou ligu. V každém družstvu musejí vždy hrát minimálně dvě ženy – tedy i při střídání v mužstvu nesmí být v každém okamžiku turnaje na hřišti méně než dvě ženy v mužstvu. Systém hry – 6 na 6, nižší počet hráčů není povolen. Každý tým se hlásí na mail se svým názvem a domovskou obcí, za kterou bude hrát. Podle počtu přihlášených týmů pošleme do 28.4. detailní popis systému.

Začátek turnaje bude od 9.30 hod., kdy probíhá prezentace týmů. Turnaj bude zahájen v 10.30 hod.  prvním zápasem na hřišti ve Lhotě pod Libčany. Výhodou našeho hřiště je blízkost skvělého občerstvení, kde je k zakoupení  skvěle chlazené pivo Bernard a Dačice, víno a i pamlsky typu topinky, utopence, tlačenky – tedy vše, co správný volejbalista potřebuje k regeneraci svých ubývajících sil. Zápisné za jednoho hráče je 50,- Kč, které budou použity na nákup cen a úhradu poplatků za pronájem hřiště. Cenu obdrží první tři mužstva.

Těšíme se na vaše přihlášky

lhotečtí volejbalisté