Den mikroregionu 26. 5. 2007

Mikroregion urbanická brázda a Centrum evropského projektování zvou všechny občany členských obcí na společné setkání - Den mikroregionu v sobotu 26. 5. 2007 na návsi v Obědovicích.

V sobotu 26. května 2007 začne v 9,00 hodin v Obědovicích na návsi historicky první (a možná ne poslední) DEN MIKROREGIONU URBANICKÁ BRÁZDA, na který zveme především všechny občany našich členských obcí a další návštěvníky z okolí.

Hlavním důvodem pro uspořádání tohoto setkání je představení společných plánů mikroregionu, a to co možná nejširší veřejnosti. Od ledna letošního roku totiž probíhá v našem regionu aktualizace Programu rozvoje mikroregionu Urbanická brázda. Zástupci všech členských obcí ve spolupráci s Centrem evropského projektování na svých pracovních setkáních vytvořili nový rozvojový dokument mikroregionu. Členy pracovní skupiny jsou nejen zástupci obcí, ale i zástupci místních podnikatelů a zájmových spolků a sdružení. Představovaný dokument je společnou dohodou o dalším rozvoji v našem regionu. Složení pracovní skupiny, průběh prací, výsledky z jednotlivých setkání pracovní skupiny, fotodokumentace a další související materiály jsou pravidelně zveřejňovány na internetových stránkách www.urbanicko.cz

Zástupci Mikroregionu Urbanická brázda a Centra evropského projektování připravili pro malé i velké návštěvníky sobotní akce bohatý kulturní program – viz pozvánka.

Vaše názory, nápady, připomínky či dotazy jsou vítány.

Kontakty: mail: urbanicko@urbanicko.cz nebo info@urbanicko.cz.

PřílohaVelikost
20070526-setkani_s_verejnosti.pdf223.31 KB